كارلوس كیروش به عنوان تماشاگر ویژه نظاره گر دیدار تیم‌های استقلال ایران و پاختاكور ازبكستان است.

تیم‌های فوتبال استقلال ایران و پاختاكور ازبكستان از هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز از ساعت 17 و 30 دقیقه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند كه هواداران استقلال استقبال چندان خوبی از بازی تیم‌شان به عمل نیاوردند.

در حالی كه انتظار می‌رفت پس از پیروزی آبی‌پوشان تهران در داربی 70 كه دومین پیروزی پیاپی آن‌ها مقابل پرسپولیس در این فصل بود،‌ هواداران استقلال از بازی‌های بعدی تیم‌شان استقبال بیشتری به عمل بیاورند اما در این دیدار كه یكی از حساس‌ترین دیدارهای استقلال در لیگ قهرمانان هم محسوب می‌شود تنها حدود 10 هزار تماشاگر استقبال كرده‌اند. البته بارانی بودن هوای امروز تهران نیز در این موضوع بی‌تاثیر نبوده است.

كارلوس كیروش سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران برای اولین بار پس از به عهده گرفتن این سمت در ورزشگاه آزادی حضور یافته و بازی را از نزدیك می‌بیند.

عباس ترابیان، آنتونیو سیموئز و میك مك درموت هم به همراه كیروش در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی حضور دارد.

اتفاق جالب در دقایق اولیه بازی هنگامی رخ داد كه استقلال یك گل زودهنگام را از پاختاكور دریافت كرد و پس از آنكه این گل به ثمر رسید، كارلوس كیروش نگاه خود را به سمت تماشاگران استقلال برد و منتظر بود ببیند كه استقلالی‌ها نسبت به این گل چه واكنشی نشان می‌دهند.

برای اولین بار در بازی‌هایی كه پرسپولیس و استقلال در آسیا میزبانی می‌كنند، دوربین عنكبوتی (اسپایدر كم) به راه افتاده و بازی را پوشش می‌دهد.

عزیزالله محمدی رییس سازمان لیگ نیز در جایگاه ویژه حضور دارد