آرش برهانی گفت: اگر در باد پیروزی داربی می‌خوابیدیم در این بازی نمی‌توانستیم موفق باشیم.

مهاجم تیم استقلال در جمع خبرنگاران درباره بازی تیمش مقابل پاختاكور ازبكستان گفت: خدا را شكر امروز بازیكنان زحمت كشیدند و توانستیم یكی از زیباترین بازی‌هایمان را انجام بدهیم. با تلاش بازیكنان بعد از داربی توانستیم یك بازی زیبا را انجام بدهیم و موقعیت‌های زیادی خلق كنیم.

برهانی با اشاره به خوب بودن سال 1390 برای او اظهار كرد: خدا را شكر به غیر از چهارم عید كه در زندگی شخصی‌ام یك بدشانسی آوردم، توانستم در زندگی ورزشی‌ام خوش‌شانس باشم و موفق عمل كنم.

وی درباره تعداد گل‌هایش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: فكر می‌كنم در كل لیگ قهرمانان آسیا 10 ـ 11 گل به ثمر رسانده‌ام اما در این فصل دو بازی انجام دادم كه یك گل هم زدم.

مهاجم تیم استقلال در مورد تاثیر موفقیت داربی 70 در این بازی عنوان كرد:‌ بعد از داربی این نتیجه را كنار گذاشتیم تا بتوانیم موفق‌تر عمل كنیم و اگر در باد این برد می‌خوابیدیم نمی‌توانستیم این بازی را ببریم، پیروزی در داربی از لحاظ روحی به ما كمك كرد ولی اگر این پیروزی را كنترل نمی‌كردیم، موفق نمی‌شدیم.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا حضور كیروش در ورزشگاه بر بازی شما تاثیر داشت یا خیر گفت: من نمی‌دانستم كه كیروش امروز اینجا بوده است. امیدوارم با حضور او بتوانیم به جام جهانی برویم.

برهانی در پاسخ به این سوال كه حضور كیروش را در تیم ملی چطور ارزیابی می‌كند؟ گفت: فكر می‌كنم او تجربه‌های زیادی دارد و با این تجربه‌ها می‌توانیم به جام جهانی برویم.

آرش برهانی گلی كه در این بازی به ثمر رساند را به هواداران تیم استقلال تقدیم كرد.