میلاد میداودی مهاجم استقلال در مودر آخرین وضعیتش گفت:«خیلی خوشحال هستم که پس از مدت‌ها دوباره پا به توپ شدم و به تمرینات بازگشتم. دوست دارم شرایط بدنی‌ام اجازه دهد که خیلی زود برای استقلال در لیگ و جام باشگاه‌های آسیا به میدان بروم.»
وی افزود: «خاطرم است در مقطعی از فصل زمزمه‌های خداحافظی اجباری من از فوتبال نیز شنیده می‌شد، آن زمان استرس زیادی داشتم که نکند به خاطر این مصدومیت مجبور شوم فوتبال را برای همیشه کنار بگذارم اما همه چیز به خوبی پیش رفتم و الان می‌توانم پا به توپ شوم.دیگر از ناحیه مچ پا احساس درد ندارم. فکر می‌کنم اگر مشکلی بوجود نیاید از بازی با شاهین بوشهر برای استقلال به میدان بروم.»
مهاجم مسجد سلیمانی استقلال در توصیف عملکرد مهاجمان این تیم نیز اظهار داشت:« فکر می‌کنم همه مهاجمان خوب کار کردند. فرهاد مجیدی مثل همیشه یک مهره کارساز برای استقلال بود. سید صالحی پس از آن مصدومیت سنگین، بازگشت خوبی داشت و شریفات نیز از مهره‌های موثر استقلال بود. در خصوص برهانی هم باید بگویم خیلی خوشحال هستم که گلزنی‌های او تداوم داشت. آرش با چند گلی که در بازی‌های اخیر به ثمر رساند خودش را به صدر جدول گلزنان لیگ نزدیک کرده است.»