تیم فوتبال استقلال ایران روز چهارشنبه در سومین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا مقابل پاختاکور ازبکستان با نتیجه 4 بر 2 پیروزی رسید.

پس از این بازی و زمانی که محمد محمدی دروازه بان استقلال قصد داشت راهی رختکن شود، تشویق وحید طالب‌لو از سوی عده ای از هواداران باعث دلخوری این دروازه بان شد. همین مساله باعث شد تا محمدی قهر کند.

همچنین مجتبی جباری که به خاطر مصاحبه های تند علیه کادرفنی مدت ها از ترکیب استقلال دور بود، مقابل پاختاکور در دقایق پایانی به میدان رفت تا شاید این مساله باعث آشتی طرفین شود؛ اما جباری پس از بازی اعلام کرد که مرور زمان همه چیز را مشخص می کند و به خاطر چند دقیقه حضور در میدان نظراتش تغییر پیدا نخواهد کرد.

صحبت جباری که به گوش اعضای کادرفنی رسیده بود، به مذاق مربیان خوش نیامد و به همین خاطر قرار شد در ادامه در لابی هتل آکادمی درباره این بازیکن تصمیم گیری شود. شواهد حکایت از آن می داد که این بازیکن دیگر به طور کامل از تیم کنار گذاشته شود؛اما حضور جباری در تمرین روز پنج شنبه تیم استقلال نشان از موضوع دیگری می دهد و به نظر می رسد که حداقل فعلا جباری در استقلال باقی خواهد ماند.

لازم به یادآوری است، محمد محمدی هم در تمرین امروز استقلال حضور داشت تا معلوم شود که همه چیز به خیر و خوشی به اتمام رسیده است.