حضور مرد پرتغالی در تیم ملی فوتبال ایران سبب افزایش روحیه بسیاری از بازیکنان شده و آنها را به دعوت به تیم ملی ایران امیدوار کرده است.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، با توجه به اینکه کرش چسبیده به هیچ رنگ و تیمی نیست دور از ذهن نیست بازیکنانی مثل برهانی دوباره به تیم ملی دعوت بشوند. حضور کوئیروش، سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران در ورزشگاه آزادی باعث افزایش روحیه و میل و اشتیاق بازیکنان استقلال شد به طوری که آرش برهانی مهاجمی که تک گل با ارزش استقلال مقابل پرسپولیس را به ثمر رسانده بود یک گل دیگر به ثمر رساند.

اگر چه کوئیروش بعد از بازی با خنده به عباس ترابیان گفت:"آرش باید آن موقعیت را هم گل می‌کرد." اما از گوشه و کنار شنیده می‌شود که بازی خوب برهانی کوئیروش را متوجه این بازیکن کرده است. دور از ذهن نیست با توجه به شنیده‌ها و گلهایی که آرش در بازیها اخیر زده در اولین لیست تیم ملی قرار بگیرد.

یکی از دوستان "عباس ترابیان" که این روزها نزدیک‌ترین شخص به کوئیروش است، در این باره می‌گوید در جریان صحبتهای خصوصی که میان کوئیروش و ترابیان انجام شده این مربی پرتغالی از ترابیان پرسیده که آرش چند سالش است و تا حالا چند گل به ثمر رسانده که ترابیان هم اطلاعاتی درباره این مهاجم به کوئیروش داده است.

در این گفتگو کوئیروش به ترابیان گفته احتمال دارد آرش را در اولین لیست خود جای داده و این بازیکن را جزء مدعوین پوشیدن پیراهن تیم ملی قرار دهد. البته کوئیروش درباره فرهاد مجیدی هم سوالهایی پرسیده اما با توجه به اینکه کاپیتان استقلال در سالهای پایانی دوران بازی خود بسر می‌برد بعید است او را در لیست خود جای دهد.

به گفته مسئولان فدراسیون فوتبال اولین لیست تیم ملی کشورمان پس از پایان بازیهای لیگ برتر اعلام خواهد شد و کوئیروش به طور جدی کار خود را در تیم ملی فوتبال ایران آغاز خواهد کرد.

نکته حائز اهمیت درباره مربی جدید تیم ملی این است که با توجه به اینکه چسبیده به هیچ رنگی نیست بسیاری از بازیکنان را برای بازگشت به تیم ملی امیدوار کرده است؛ یکی از این بازیکنان خود برهانی است