محمد محمدی پس از پایان دیدار مقابل پاختاكور ازبكستان بلافاصله ورزشگاه آزادی را ترك كرد و همین امر موجب شد شایعاتی پیرامون قهر او از استقلال مطرح شود.
محمد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس پیرامون این اتفاق و همچنین دیدار مقابل نماینده ازبكستان صحبت‌هایی را مطرح كرده كه در زیر می‌خوانید.


*فارس: بعد از بازی چه اتفاقی افتاد كه با سرعت از ورزشگاه خارج شدی؟
بازی كه تمام شد به خاطر اینكه برادر همسرم از آلمان به ایران آمده بود خیلی عجله داشتم. وقتی به رختكن آمدم دیدم همسرم چند بار با موبایلم تماس گرفته و به همین خاطر از حنیف عمران‌زاده خواهش كردم سریع من را به هتل برساند. از آنجایی كه روی قول و قرار خیلی دقیق هستم، سخت بود كه بدقولی كنم و به همین خاطر ناراحت شدم.

*فارس: فقط همین؟
دلیل خاص دیگری نداشت. به خاطر اینكه عجله داشتم زیاد در رختكن نماندم و سریع به فرودگاه رفتم. وقتی به منزل رسیدم در سایت‌ها خواندم كه محمدی قهر كرده است. فكر می‌كنم وقتی دوباره استقلال روی غلطك افتاده باید بار دیگر شاهد چنین حرف‌هایی باشیم. بعضی از دوستان در حال شیطنت هستند و هر زمان كه استقلال نتیجه می‌گیرد شروع به سنگ‌اندازی می‌كنند.

*فارس: منظورت چه كسانی است؟
همان دوستانی كه بحث قهر من را مطرح كردند و لطف كردند و گفتند محمدی از استقلال قهر كرد، شاید آنها تصور می‌كنند كه "خاله ‌بازی " است و من هم در حال نقش بازی كردن هستم. باز هم می‌گویم كار خانوادگی داشتم و از مسئولان باشگاه هم تشكر می‌كنم كه نگران من شدند و تماس گرفتند اما من همین مسائلی را كه به شما گفتم به آنها هم گفتم.

*فارس: بازی با پاختاكور چطور بود؟
در این دو سالی كه در استقلال بازی كردم فكر نمی‌كنم مثل بازی مقابل پاختاكور از استقلال دیده باشیم. شاهد یك بازی استثنایی بودیم بخصوص در خط هافبك رحمتی و مبعلی جزو بهترین‌ها بودند و در كل وسط زمین استقلال بهترین روز خود را پشت سر گذاشت. با وجود گل‌هایی كه زدیم می‌توانستیم باز هم دروازه حریف را باز كنیم. امیدوارم در دور برگشت این روند را تكرار كنیم.

*فارس: در لیگ چطور؟
تیم ما خوب و پرمهره است و شكل خوبی پیدا كرده است. مطمئن باشید هم در آسیا صعود می‌كنیم و هم در لیگ. در صورت گرفتن 3 امتیاز از تراكتورسازی می‌توانیم 90 درصد راه را برویم. با توجه به بازی‌هایی كه در پیش داریم فكر می‌كنم نسبت به سپاهان كار راحت‌تری خواهیم داشت.

*فارس: از عملكرد خودت در این مسابقه راضی بودی؟
با توجه به اینكه یك سال بود در مسابقات آسیایی بازی نكرده بودم، فكر می‌كنم عملكرد بدی نداشتم. البته بارش باران در كار دروازه‌بانان تأثیرگذار است و قدرت توپ‌ها دو چندان می‌شود اما این مسئله را باید مربیان نظر بدهند. خوشحالم كه توانستیم 3 امتیاز بازی را از آن خود كنیم