علی نظرزاده گفت: استقلال تهران در هر شرایطی خطرناك است و ما آنها را دست كم نمی‌گیریم.

مربی تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره دیدار تیمش برابر استقلال تهران در چارچوب هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال اظهار كرد: جدا از نتایجی كه استقلال در هفته‌های گذشته كسب كرده ما همیشه به این تیم به چشم یك حریف قدرتمند نگاه می‌كنیم. استقلال و پرسپولیس با دیگرتیم‌های لیگ متفاوتند. استقلال تحت هر شرایطی در ورزشگاه آزادی حریف خطرناكی است و ما آنها را دست كم نمی‌گیریم.

وی در ادامه با بیان این كه فكر می‌كند تیمش در برابر استقلال بازی سختی خواهد داشت، افزود: پس از بازی با فولاد كمی مشكل داشتیم ولی سعی كردیم بازیكنان را از فشار بازی بیرون بیاوریم و به شرایط عادی بازگردانیم. خوشبختانه بازیكنان ما با استراحتی كه كردند به شرایط عادی بازگشتند و ما هم تلاش كردیم درطول هفته با تمرین‌های منظم تیم را برای رویارویی با استقلال آماده كنیم.

نظرزاده همچنین با بیان این كه برای دیدار با استقلال مصدوم و محروم نداریم اضافه كرد: ما با تمام توان به تهران آمده‌ایم تا با كسب امتیاز به تبریز بازگردیم. ما مطمئنا با قدرت برابر استقلال ظاهر می‌شویم و در آن بازی به دنبال پیروزی خواهیم بود ولی در هر صورت كسب یك امتیاز از استقلال در تهران هم می‌تواند نتیجه خوبی برای ما باشد.

مربی تیم فوتبال تراكتورسازی تبریز در ادامه و در پاسخ به این سوال كه فكر می‌كنید حضور تیم استقلال درلیگ قهرمانان آسیا و بازی این تیم برابر پاختاكور ازبكستان، در نحوه بازی این تیم برابر تراكتورسازی موثر است؟ خاطرنشان كرد: استقلال تیم پرمهره‌ای است و توان بازیكنان ذخیره این تیم با بازیكنان اصلی شان چندان تفاوتی نمی‌كند. استقلال می‌تواند با جابجایی مهره‌هایش برابر ما با قدرت ظاهر شود.

نظرزاده در پایان با بیان این كه جو تیم بسیار آرام و مطلوب است اظهار كرد: مدتی است كه هم فراز كمالوند و هم باشگاه تصمیم گرفته‌اند وارد حاشیه‌ها نشوند و به همین دلیل تیم درفضای آرامی به كارش ادامه می‌دهد و ما سعی می‌كنیم در هر شرایطی كه هستیم به نتیجه دلخواه‌مان دست پیدا كنیم