مهاجم تیم فوتبال استقلال می گوید، برای بازگشت به میادین عجله ای ندارد و این موضوع را به پرویز مظلومی سرمربی تیم هم اطلاع داده است.
به گزارش ایرنا، میلاد میداودی كه از هفتم فروردین نرم دوی و تمرینات سبك را شروع كرده، با تكذیب مصاحبه هایی كه در سال 90 از قول وی در برخی از رسانه ها منتشر شده، پیرامون آخرین وضعیت آماده سازی خود گفت: روز جمعه برای اولین بار بعد از بازی دور رفت مقابل ملوان انزلی و مصدومیت سنگینی كه پشت سر گذاشتم، از استوك استفاده كرده و دقایقی را با استوك دویدم تا پایم به آن عادت كند.
وی ادامه داد: در غیاب امین نوروزی پزشك تیم كه به آلمان سفر كرده، تمرینات آماده سازی ام را زیر نظر نوشادی مربی بدنساز باشگاه دنبال می كنم. روز جمعه با توصیه تلفنی دكتر نوروزی چند دقیقه ای از استوك استفاده كردم تا پایم كم كم به آن عادت كند.
مهاجم استقلال خاطرنشان كرد: البته قرار شد روزانه فقط چند دقیقه این كار را تكرار كنم تا به پایم فشاری وارد نشود و سایر دقایق تمرین باید از كفش كتانی استفاده كنم. فعلا با حضور در محل تمرینات استقلال، روزانه حدود 40 دقیقه نرم دوی با توپ و حركات كششی انجام می دهم. ضمن اینكه صبح و ظهر هر روز برنامه تمرینات با وزنه و فیزیوتراپی را دنبال می كنم.
به گزارش سایت شخصی میلاد میداودی، این بازیكن با ابراز ناراحتی از مصاحبه هایی كه از زبان وی در برخی از رسانه ها منتشر شده، گفت: در چند روز گذشته و پیش از شروع تمرین مصاحبه هایی را در برخی از مطبوعات دیدم كه صحت ندارد. باید تصریح كنم كه در سال 90 با هیچ رسانه ای صحبت نكرده ام و تمامی حرف هایی كه منتشر شده، مصاحبه های خیالی بودند. 

مهاجم استقلال تهران درباره گفت و گوی خود با پرویز مظلومی در تمرین روز جمعه تاكید كرد: مظلومی تأكید داشت كه باید هر چه سریعتر به آمادگی بدنی لازم برسم و در تمرینات گروهی شركت كنم كه در پاسخ به سرمربی گفتم فعلا بازیكنان خط حمله همگی آمادگی بالایی دارند و اگر صلاح بداند برای بازگشت به میادین عجله نكنم.

وی ادامه داد: با این حال مظلومی متذكر شد كه در اردیبهشت ماه باید بازی های حساس و فشرده ای در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا انجام بدهیم و بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل ملوان انزلی را هم پیش رو داریم كه روی تو برای این مسابقات حساب كرده ایم.
میداودی در خصوص زمان دقیق حضور در مسابقات رسمی، همچین رویارویی با تیم ملوان در جام حذفی گفت: حضورم در تمرینات گروهی و مسابقات رسمی به كسب آمادگی بدنی بستگی دارد و هر وقت به آمادگی كامل برسم، می توانم با سایر بازیكنان تمرین كنم.
وی در رابطه با مطالبات معوقه اش از باشگاه استقلال تهران عنوان كرد:
این مسأله ای نیست كه بخواهم كتمان كنم. به هرحال مطالبات عقب افتاده ای دارم كه از زمان تعیین شده برای پرداخت آن ها چندین ماه می گذرد و كماكان پیگیر موضوع هستم.
میداودی در پایان تصریح كرد: در فوتبال ایران اكثر باشگاه ها با مشكلات مالی مواجه هستند و من شرایط باشگاهم را درك می كنم و تاكنون اعتراضی به این موضوع نداشته ام. امیدوار هم هستم كه هر چه زودتر حق و حقوقم را دریافت كنم.