مربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازیكنان ما از نظر روحی و روانی شرایط خوبی برای مقابله با تراكتورسازی دارند.

محمود فكری در مورد شرایط تیم استقلال برای بازی با تراكتورسازی، اظهار كرد: الحمدالله شرایط خوب است و بازیكنان از نظر روحی و روانی وضعیت خوبی دارند و مشكل خاصی نیست، در حال حاضر برای بازی تراكتورسازی آماده می شویم تا لیگ را هم بتوانیم با قدرت پشت سر بگذاریم.

فكری با اشاره به وضعیت تراكتورسازی تبریز، عنوان كرد: تراكتور تیم خوبی است و بازی های خوبی ارائه می‌كند، می‌شود گفت كه بازی سختی برای هر دو تیم است.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره مصدوم های این تیم نیز بیان كرد: مصدوم‌های ما اگر هم نرسند، بازیكنانی داریم كه جایگزین آن‌ها كنیم، بازیكنان خوب و قابلی داریم و از این بابت مشكلی نیست.

وی با بیان این كه تیم های مدعی باید توانایی انجام بازی های فشرده را داشته باشند، اظهار كرد: تیم هایی كه بزرگ و مدعی قهرمانی اند و در بازی های آسیایی حضور دارند، باید توانایی بازی كردن در این فشردگی را داشته باشند، این وضعیت اذیت می‌كند، ولی مجبوریم این كار را انجام بدهیم.

فكری درباره استقبال هواداران استقلال از بازی های این تیم، گفت: جا دارد كه از طرف خودم از طرفداران هم گله‌ای داشته باشم و هم تشكر كنم، من از آنهایی كه در آن باران آمدند و حمایت كردند تشكر می‌كنم و گله من از كسانی است كه به ورزشگاه نیامدند.

وی افزود: به هر حال با حمایت این طرفداران است كه می توانیم راحت‌تر كار كنیم، از طرفداران‌مان می خواهیم كه به ورزشگاه بیایند و ما را حمایت كنند.

فكری همچنین درباره بازی مقابل پاختاكور، بیان كرد: بازی خیلی خوبی بود، اما در اول بازی شاید بازیكنان هنوز در باد بازی پرسپولیس بودند، اول بازی گلی را دریافت كردیم كه شوكی را به ما وارد كرد، اما بازیكنان زودتر به خودشان آمدند و توانستند بازی خوبی را انجام بدهند و گل‌های زیادی بزنند.

مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به بازی بعدی با پاختاكور كه در ازبكستان برگزار می‌شود، بیان كرد: آنجا هم بازی سختی داریم، مخصوصا كه از ازبك ها آخرین تیرشان است و تمام تلاششان این است كه سه امتیاز را بگیرند، بازی بسیار سختی است و امیدوارم هوشیارانه بازی كنیم تا بتوانیم از این بازی دست پر برگردیم.

وی در پایان با اشاره به بازی پرسپولیس و بنیادكار و اشتباه داور این بازی كه باعث شد پرسپولیس یك امتیاز بگیرد، گفت: خدا را شكر كه اشتباه داوری باعث شد آن‌ها نتیجه بگیرند، تا این كه نه داوران و نه تیم حریف را زیر سوال ببرند، اگر آن اشتباه داوری نبود، پرسپولیس بازنده می‌شد، خدا را شكر كه مساوی كردند و دیگر به كسی گیر
نمی‌دهند.