تیم فوتبال استقلال از ساعت 19 امروز یکشنبه با این ترکیب به مصاف تیم فوتبال تراکتورسازی رفت: محمد محمدی، هادی شکوری، پژمان منتظری، امیرحسین صادقی (کاپیتان) جواد شیرزاد (امیرآبادی) کیانوش رحمتی، فرزاد آشوبی (حنیف عمران‌‌زاده) ایمان مبعلی، سیدمهدی سیدصالحی (اسماعیل شریفات) آرش برهانی و هوار محمد.

در دقیقه 6 محمد نصرتی روی پرتاب اوت علیزاده، تراکتور را پیش انداخت، اما با افزایش حملات استقلال سیدمهدی سیدصالحی روی ارسال ایمان مبعلی کار را به تساوی کشاند. در نیمه دوم استقلال بارها تا آستانه گلزنی پیش رفت که درخشش عباس محمدی مانع از کامیابی مهاجمان استقلال شد. در دقایق پایانی در حالی که بازی روند آرامی را داشت، جاسم کرار در دقیقه 85 روی یک ضربه ایستگاهی گل برتری تیم تراکتورسازی را به ثمر رساند تا استقلال با این شکست با همان 52 امتیاز قبلی در جای سوم و بالاتر از تیم‌های تراکتورسازی و پرسپولیس باقی بماند
هواداران تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز پس از پیروزی این تیم برابر استقلال برای دقایق طولانی در ورزشگاه آزادی ماندند و به تشویق تیم محبوب خود پرداختند.


پس از پیروزی 2 بر یک تیم فوتبال تراکتورسازی برابر استقلال در دیدار پایانی هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر، تماشاگران این تیم تا دقایقی پس از مسابقه در سکوهای ورزشگاه آزادی به جشن و پایکوبی پرداختند. آنها که از این پیروزی بسیار خوشحال بودند، برای دقایقی طولانی در ورزشگاه آزادی باقیماندند و در نهایت با راهنمایی نیروی انتظامی ورزشگاه را ترک کردند.

در این بین بازیکنان تیم تراکتورسازی هم به سمت تماشاگران خود آمدند و پس از سجده شکر، پیراهن‌های خود را به پاس تشکر و قدردانی به سمت هواداران پرتاب کردند.

از سوی دیگر علی فتح الله زاده پس از شکست تیم استقلال برای دقایقی در جایگاه ویژه نشسته بود و به اتفاقاتی که بعد از سوت داور در زمین چمن رخ می‌داد، نگاه می‌کرد. پس از دقایقی مدیرعامل باشگاه استقلال به سمت تماشاگران معترض این تیم رفت و سعی کرد آنها را آرام کند. البته تعدادی از آنها تیم خود را تشویق می‌کردند اما تعدادی از آنها هم با سر دادن شعارهایی به باخت تیمشان اعتراض کردند.

همچنین طبق برنامه ریزی مسئولان ورزشگاه آزادی قسمت ورودی به زمین چمن ورزشگاه جدا شده بود و بخشی از آن برای ورود خبرنگاران به زمین در نظر گرفته شده بود.