سرمربی استقلال در مورد 5 مسابقه باقیمانده لیگ برتر گفت: امروز فرصتی خوبی بود تا به صدر جدول نزدیک‌ شویم اما این فرصت را از دست دادیم

پرویز مظلومی پس از شکست 2 بر یک برابر تیم تراکتورسازی در نشست خبری اظهار داشت: هر دو تیم بازی زیبایی انجام دادند. مگر شما فوتبال زیبا نمی‌خواستید؟ بفرمایید این هم فوتبال زیبا. حریف در نیمه دوم فقط یک موقعیت گل داشت. با این حال به این تیم تبریک می‌گویم.
وی ادامه داد: در مورد داوری حرفی نمی‌زنم نمی‌خواهم توپ را در زمین داوران بیندازم اما همه دیدند چگونه 2 گل خوردیم. بهتر است کارشناسان داوری در این رابطه اظهارنظر کنند. من از بازیکنان تشکر می‌کنم. امروز بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و فقط روی اوت دستی گل خوردیم.
سرمربی استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگاری که گفت ما فوتبال شناور و زیبایی از استقلال ندیدیم، خاطرنشان ساخت: حتماً شما در ورزشگاه نبودید. ما موقعیت‌های زیادی داشتیم. سه بار ضربه سر سیدصالحی از روی خط دروازه برگشت داده شد. این هم از شانس ماست. البته ایراد ما محسوب می‌شود که نتوانستیم از موقعیت‌های خود استفاده کنیم. موقعیت‌هایی که از روی ضربه ایستگاهی به دست آوردیم نیز از دست دادیم.
مظلومی در مورد اینکه کمالوند گفته بود به غیر از پرسپولیس بدن بازیکنان سه تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا تحلیل رفته است،‌ گفت: قبل از بازی نیز صحبت‌هایم را انجام دادم. این برنامه‌ریزی عدالت نیست. حریف ما 11 روز فرصت تمرین داشت ولی ما فقط فرصت ریکاوری داشتیم. این هم پاداش تیم‌هایی است که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند.
سرمربی استقلال در پاسخ به خبرنگار تبریزی که گفت شما نسبت به حضور تماشاگران میهمان در ورزشگاه معترض بودید، گفت: ما گفتیم طبق قانون فقط 10 درصد از ظرفیت ورزشگاه به تماشاگران میهمان اختصاص داده شود اما بیشتر از 10 درصد به ورزشگاه آمدند. حضور تماشاگران شور و نشاط خاصی در ورزشگاه ایجاد کرد اما در دیدار رفت 30 تماشاگر استقلال را به گوشه‌ای از ورزشگاه بردند.
وی در مورد اینکه مسئولان استقلال خودشان اعلام کردند در آن مسابقه تماشاگری ندارند، گفت: ما تماشاگران زیادی در تبریز داریم و این مسئله را قبول ندارم.
مظلومی در مورد این که غیبت فرهاد مجیدی چقدر در روند بازی استقلال تأثیرگذار بود، گفت:فرهاد از بازیکنان بزرگ است و به سرعتش در این مسابقه نیاز داشتیم اما فشردگی این بازی‌ها باعث آسیب‌دیدگی‌ وی شد و ما نیز باید با این وضعیت مدارا کنیم.
وی در مورد اینکه چرا از عمران‌زاده که مصدوم نبود استفاده نکرد، گفت: من به ترکیب تیم برنده‌ام در دیدار گذشته برابر پاختاکور دست نزدم.