محمد محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس با اشاره به شكست تیمش در مسابقه روز گذشته مقابل تراكتورسازی اظهار داشت: فكر می‌كنم فوتبال دیروز روی خوشش را به ما نشان نداد. این هم قابل توجه آنهایی كه می‌گفتند خوب بازی كنید و ببازید. در شرایط فعلی معتقدم فقط باید نتیجه بگیریم و در مسابقه دیروز روی دو اتفاق گل خوردیم در حالی كه آن همه موقعیت را از دست دادیم.

محمدی افزود: به تراكتورسازی و هواداران خونگرمش تبریك می‌گویم و واقعا آنها برای این تیم شهرستانی یك نعمت محسوب می‌شوند. امیدوارم در ادامه راه بتوانند نتایج خوبی كسب كنند.

وی در خصوص عملكرد استقلال در این بازی گفت: چند هفته است خوب بازی می‌كنیم اما روز گذشته نتیجه را از دست دادیم. از دقیقه 60 تیم ما تحلیل رفت چون فشردگی مسابقات بسیار زیاد است. ما در سه جام حضور داریم و هر 4 روز یك بار بازی می‌كنیم كه این شرایط را برای همه سخت كرده است. امیدوارم كادر فنی و مدیریت تدبیری بیندیشند كه در ادامه راه با مشكل مواجه نشویم.

دروازه‌بان استقلال در خصوص اعتراض‌هایی كه بعد از گل اول به داور مسابقه داشتند، گفت: توپ ابتدایی اوت نشده بود و سپس علیزاده روی هادی شكوری مرتكب خطا شد كه همه مدافعان ما ایستادند و به تصور خطا صحنه را نگاه كردند. همان باعث شد توپ پس از برخورد با محمد نصرتی وارد دروازه شود اما اعلام می‌كنم آن اعتراض‌ها در جریان بازی بود و در خصوص مسائل داوری پس از مسابقه هیچ صحبتی نمی‌كنم و معتقدم داور تمام تلاش خود را برای بهبود كارش انجام می‌دهد.

محمدی در پایان گفت‌وگو با فارس در پاسخ به این سؤال كه آیا شانس قهرمانی با نتیجه دیروز از دست رفت یا خیر، گفت: مطمئن هستم در آخرین هفته لیگ كه رتبه‌بندی مشخص می‌شود جایگاه استقلال بهتر از مكان سومی خواهد بود و در این مسئله كوچكترین شكی ندارم. از هوادارانمان كه دیروز به ورزشگاه آمدند و تیم خود را تشویق كردند تشكر می‌كنم ولی با نتیجه‌ای كه به دست آمد، شرمنده آنها شدیم.