نزدیک شدن به روز پرده‌برداری از میلاد میداوودی جدید(پس از جراحی مچ ‌پای چپ) رسانه‌های ورزشی به سراغ این پدیده خوزستانی استقلال رفته و از حال و هوای درونی‌اش سراغ می‌گیرند. حالا که شمارش معکوس برای پا به توپ شدن فوتبالیست‌ گلزن استقلال شروع شده و به 5 رقم آخر رسیده است بار دیگر نام این 8گله لیگ برتری بر سر زبان‌ها افتاده و مشخصا خیلی‌ها تشنه دیدن فوتبال رو به جلو و ضربات کاشته سهمگین سبک کریس رونالدویی‌اش هستند.
روحیه‌ات خوب به نظر می‌رسد. دلیلش نزدیک شدن به شرایط بازی کردن است؟
خیلی خوشحال هستم که پس از مدت‌ها دوباره پا به توپ شدم و به تمرینات برگشتم.
فکر می‌کنی به بازی‌های باقی مانده استقلال در لیگ قهرمانان برسی؟
خیلی دوست دارم که چنین شود. دوست دارم شرایط بدنی‌ام اجازه بدهد که خیلی زود برای استقلال در لیگ و جام باشگاه‌های آسیا به میدان بروم.
به یاد داری در برهه‌ای می‌گفتند که تو باید از فوتبال خداحافظی کنی؟
خاطرم هست که در مقطعی، حتی عده‌ای کمر به خداحافظی اجباری من از فوتبال بسته بودند. آن زمان استرس زیادی داشتم که نکند به خاطر این مصدومیت مجبور شوم فوتبال را برای همیشه کنار بگذارم اما همه چیز به خوبی پیش رفت و الان هم می‌توانم پا به توپ شوم.
اوضاع مچ پایت چطور است؟
دیگر از ناحیه مچ پا احساس درد ندارم. فکر می‌کنم اگر مشکلی به وجود نیاید از بازی با شاهین بوشهر(8 اردیبهشت) برای استقلال به میدان بروم.
در این مدت بازی‌های استقلال را دنبال می‌کردی؟
بله. همه را می‌دیدم و با بردها شاد می‌شدم و با سایر نتایج ناراحت.
از عملکرد هم‌پستی‌هایت(مهاجمان) در استقلال چه تحلیلی داری؟
فکر می‌کنم همه خوب کار کرده‌اند. فرهاد مجیدی مثل همیشه یک مهره کارساز برای استقلال بوده است.
سیدصالحی چطور؟
او هم پس از آن مصدومیت سنگین بازگشت خوبی داشت و موفق عمل کرد. شریفات هم از مهره‌های موثر استقلال بوده است.
از برهانی حرفی نمی‌زنی؟
در خصوص برهانی باید بگویم که خیلی خوشحالم که گلزنی‌های او تداوم داشت. آرش با چند گلی که در مسابقات اخیر به ثمر رسانده است خودش را به صدر جدول گلزنان نزدیک کرده است.
فکر می‌کنی چقدر می‌توانی به آقای گل شدن او کمک کنی؟
قول می‌دهم در بازگشتم به میادین کاری کنم که برهانی آقای گل شود. متاسفانه مصدومیت اجازه نداد که خودم در جدول گلزنان باقی بمانم اما کاری می‌کنم که برهانی، ادینهو و نوروزی را بگیرد.