امیر قلعه‌نویی سرمربی سپاهان عصر امروز در یك كنفرانس مطبوعاتی كه در اصفهان برگزار شد به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد. 


قلعه‌نویی در ابتدای حرف‌هایش گفت: «سپاهان یكی از باشگاه‌های قدرتمند و با ثبات ایران است و من هدفم این است كه ساختار منسجم این باشگاه را همچنان حفظ كنم. در كادر فنی هم از افرادی مثل زاغی نژاد، حمید خداداد، حمید بابازاده، كریم قنبری، مسعود پالیزان، دكتر شیروان و مجید بصیرت استفاده می‌كنم كه افراد توانمندی هستند.»


وی ادامه داد: «به نظر من درحال حاضر سپاهان تنها باشگاهی است كه می‌توان به معنای واقعی اسم آن را باشگاه گذاشت و خوشحالم كه در اینجا كار می‌كنم. سپاهان فصل گذشته چهارم شد و با تلاش ذوب‌آهن توانست سهمیه آسیا را به دست آورد و امیدوارم كه امسال تیم ما از سال گذشته موفق‌تر باشد.»


قلعه‌نویی در مورد غیبت ابراهیم توره و عماد رضا در تمرینات سپاهان تاكید كرد: «واقعا این موضوع برای من مبهم است و نمی‌دانم چرا آنها در تمرینات شركت نمی‌كنند. ما به دنبال یك موفقیت بزرگ هستیم و در این راه باید تمامی بازیكنان را در اختیار داشته باشیم.»
قلعه‌نویی در قسمت مهمی از حرف‌هایش گفت: «من 22 سال در استقلال تهران حضور داشتم ولی تعصب خاصی روی این تیم ندارم و فكر كنم باید كار خودم را به صورت حرفه‌ای دنبال كنم. همیشه هم در كارم صداقت داشته‌ام و برخلاف شایعاتی كه عنوان می‌شود آدم رفیق‌بازی نیستم.»


قلعه‌نویی افزود: «من در استقلال صداقتی ندیدم و این باعث شد كه از آنجا جدا شوم و حالا دوستدارم تمام تمركزم روی سپاهان باشد.»