اختصاصی استقلالی - دیروز در جریان دیدار دو تیم پرسپولیس و استیل آذین شاهد ماجراهایی بودیم که در این زمان در کمتر جایی یا به بیان بهتر در هیچ لیگ به اصطلاح حرفه ای شاهد آن نیستیم.براستی با این فوتبال و این حرکت ها به کجا می رویم ؟!
در بازی روز گذشته که با حساب 2-1 به نفع پرسپولیس به پایان رسید پس از 90 دقیقه بازی بی روح و کسل کننده و کم حاشیه به یک باره همه چیز شلوغ شد.پس از بیرون زدن توپ توسط سوشا مکانی دروازبان تیم استیل آذین به خاطر مصدومیت که تنها یک دقیقه به پایان وقت های تلف شده باقی مانده بود آقای دایی به شاگردانش دستور داد fair play را کنار گذاشته و توپ را روی دروازه ارسال کنند که همین توپ هم منجر به گل پیروزی پرسپولیس شد.استدلال آقای دایی این بود که سوشا مکانی قصد تلف کردن زمان بازی را دارد!
آقای دایی هدفتان از این کار چه بود ؟! به فرض سوشا مکانی قصد تلف کردن بازی را داشت پس نقش داور در وسط زمین چیست ؟! آیا در فوتبال حرفه ای که شما ادعایش را دارید و خود را یک حرفه ای میدانید این حرکت ها جایی دارد ؟!شما نمیدانید که داور این زمان را به وقت های تلف شده اضافه خواهد کرد ؟!با گذشت از این مسائل آیا 2 امتیاز بیشتر ارزش زیر پا گذاشتن انسانیت را دارد ؟! تیم شما در بهترین حالت ممکن چهارم و در بدترین حالت پنجم خواهد شد.آیا یک رتبه بالا و پایین در میانه جدول فرقی به حال شما میکند ؟!جالبتر اینجاست که به این حرکتتان افتخار هم میکنید !!! نخیر آقای دایی.باید به حال خودتان گریه کنید.شما مثلا فرنگ دیده و تحصیل کرده این فوتبال هستید.وقتی این حرکت از شما سر میزند از دیگران چه انتظاری میتوان داشت ؟!در فوتبالی را که شما اسطوره آن هستید باید گل گرفت .
عوض این کارها شما به داد تیمتان برسید که از پس آخرین تیم جدول هم در یک بازی خانگی بر نمی آید.
افسوس به این زمان و هزینه ای که در این فوتبال دور ریخته میشود ...

حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین هم پس از این دیدار با صدور بیانیه ای اعلام کرد تیم استیل آذین منحل شده و از ادامه مسابقات لیگ انصراف میدهد.